
Тонколони за Компютър Kisonli A-909,2x3W 25.00лв 18.00лв

Магнитна Стойка за Кола Remax RM-C28/Универсална 30.00лв 25.00лв

Стилен калъф с камъни за AIRPODS Сребърен 35.00лв 30.00лв

Слушалки-Тонколона с Bluetooth Ovleng BT-801/Син 78.00лв 65.00лв

Bluetooth Тонколона Караоке Moveteck FT697/USB,FM,AUX 200.00лв 185.00лв
Стъклен протектор за Samsung T110 Galaxy Tab 3 Lite 7.0
Мнения за Стъклен протектор за Samsung T110 Galaxy Tab 3 Lite 7.0(0)
Подобни Продукти


Стъкленият протектор за Samsung N7100 Galaxy Note 2 е изработено от закалено стъкло,което осигурява надеждна защита на вашето устройство и го защитава от драскотини,прах и вода.Когато става въпрос за сензорни екрани най-важното е да са функционални и да предлагат ясна и изчистена картина.Същото се отнася и до скрийн протекторите.Стъкления скрийн протектор е изработен от химически закалено стъкло превишаващ твърдостта на стоманата.Производителността е осигурена от защита срещу мазни отпечатъци съчетана с висока на допир чувствителност.


Стъкленият протектор за Samsung G720 Galaxy Grand Max е изработено от закалено стъкло,което осигурява надеждна защита на вашето устройство и го защитава от драскотини,прах и вода.Когато става въпрос за сензорни екрани най-важното е да са функционални и да предлагат ясна и изчистена картина.Същото се отнася и до скрийн протекторите.Стъкления скрийн протектор е изработен от химически закалено стъкло превишаващ твърдостта на стоманата.Производителността е осигурена от защита срещу мазни отпечатъци съчетана с висока на допир чувствителност.


Стъкленият протектор за Samsung G750 Galaxy Mega 2 е изработено от закалено стъкло,което осигурява надеждна защита на вашето устройство и го защитава от драскотини,прах и вода.Когато става въпрос за сензорни екрани най-важното е да са функционални и да предлагат ясна и изчистена картина.Същото се отнася и до скрийн протекторите.Стъкления скрийн протектор е изработен от химически закалено стъкло превишаващ твърдостта на стоманата.Производителността е осигурена от защита срещу мазни отпечатъци съчетана с висока на допир чувствителност.


Стъкленият протектор за T320 Galaxy Tab Pro 8.4 е изработено от закалено стъкло,което осигурява надеждна защита на вашето устройство и го защитава от драскотини,прах и вода.Когато става въпрос за сензорни екрани най-важното е да са функционални и да предлагат ясна и изчистена картина.Същото се отнася и до скрийн протекторите.Стъкления скрийн протектор е изработен от химически закалено стъкло превишаващ твърдостта на стоманата.Производителността е осигурена от защита срещу мазни отпечатъци съчетана с висока на допир чувствителност.
За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.