Тонколони за Компютър Kisonli A-909,2x3W 25.00лв 18.00лв
Чанта за Лаптоп 15.6", Цвят/Сив- 45269 50.00лв 44.00лв
Слушалки-Тонколона с Bluetooth Ovleng BT-801/Син 78.00лв 65.00лв
Смарт часовник DT28 46mm,Bluetooth,IP67/Сребрист 136.00лв 125.00лв
Nokia E60
.noclear { clear: none ! important; width: auto ! important; } Отделни клавиши за подобрено гласово избиране, диктофон и Push to Talk Разширени гласови команди Хендсфри спикърфон Възможност за провеждане на конферентни разговори Свързване с компютър
Синхронизацията с Microsoft Outlook и Lotus Notes чрез софтуерния пакет Nokia Ovi Suite (достъпен за безплатно изтегляне от Интернет на адрес http://www.nokia.com/pcsuite) осигурява актуализация на персоналния органайзер. Телефонът Nokia E60 може ефективно да се използва като модем за връзка с локалните и световните мрежи Гъвкава връзка и възможност за бърз пренос на данни
Поддръжката на WCDMA осигурява бърза глобална връзка Поддръжката на WLAN предоставя бързо локално свързване Широкобандов модем за компютър Лесна употреба
Широкият, усъвършенстван екран с голяма резолюция изчиства изображенията и намалява необходимостта от скролиране Изобразяване на документи и приложения с висока чистота. Лесен за ползване, елегантен дизайн Съвместимост
Поддържа водещи push-клиенти на електронна поща Органайзер, съвместим с MS Outlook и Lotus Notes Поддържа до шест Bluetooth безжични връзки едновременно Допълнителна памет на RS-карти с възможност за гореща замяна Безопасност
Device Заключване и възстановяване на апарата Протоколи за защита на информацията Secure socket layers 3.0 и защитена връзка между клиента и сървъра Transport Layer Security (TLS) Безопасност в WLAN
| Модел | 2005 |
| Мрежа | UMTS / GSM 900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 970 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 6.4 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 200 ч. |
| Резолюция | 352 x 416 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 117 гр. |
| Размери | 49 x 115 x 17 mm |
| Памет | 64 mb |
| Слот за разширителни карти | RS-MMC |
| Екстри | |
|---|---|
| Вградена камера | Не |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Да |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11g |
| Операционна система | Symbian v9.1 |
| Процесор | 220 MHz |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | Да |
| Push-To-Talk | Да |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Сигнали и мелодии | |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Да |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Да |
Мнения за Nokia E60(0)
Подобни Продукти
Nokia 6233
2G мрежа GSM 900 / 1800 / 1900 3G мрежата UMTS 2100 2005 г. Размери 108 х 46 х 18 мм, 81 куб.см Тегло 110 грама Тип на дисплея TFT, 256K цвята Размер: 240 х 320 пиксела, 2.0 инча, 30 х 40 mm - 5-посочен навигационен бутон - Сваляеми тапети, скрийнсейвъри Звук предупреждение видове вибрации; Полифонични, MP3, AAC мелодии Високоговорител Да, със стерео говорители Не 3.5мм жак Телефонен указател 500 х 16 полета, Photocall Запис на повикванията 20 набрани, 20 приети, 20 пропуснати повиквания Вътрешен 6 MB Слот за MicroSD, до 2GB, 64 MB карта в комплекта Данни GPRS Class 10 (4 +1 / 3 +2 слота), 32 ...
Nokia 5250
Нокиа представиха най-малкия си телефон с тъч дисплей – Нокиа 5250. Дисплеят му е с размери 2.8 инча и не е чак толкова малък, като на Сони Ериксон Xperia X10 mini (2.55 инча), но все пак е компактен.
Nokia C5
Нокиа C5 e телефон за всеки, който държи на стилния дизайн, подкрепен с богата функционалност,поддръжка на GSM (850/900/1800/1900), двубандов WCDMA (900/2100) и HSDPA / HSUPA (3.5G). Гледайте видео, и слушайте музика на 2.2 инчовия QVGA дисплей TFT,заснемате снимки с 3.2-мегапикселова FullFocus (EDOF) камера. Допълнителните функции включват интегриран A-GPS и Ovi Maps 3.0, USB едновременно предаване на данни, Bluetooth 2.0 + EDR и USB 2.0 High-Speed.
Nokia N96
Nokia N96 се появи за да запълни мултимедийното портфолио на финландската компания, в апарата е субрано всичко,което може да се очаква от един мулдимедиен телефон. Нокиа N96 разширява функционалността на предшественика си - Nokia N95 8GB с 16GB вградена памет, DVB-H TV приемник, както и най-новата версия на Symbian OS. Поради това има някои по-малки подобрения, включително музикални бутони на предния панел, една стойка за по-удобно гледане на видео и двойна LED светкавица.
2G мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G мрежа HSDPA 900/2100 HSDPA 850 / 1900 - американска версия . Издаден 2008 г., септември Размер Размери 103 х 55 х 18 мм , 92 куб.см Тегло 125 грама Тип на дисплея TFT , 16M цвята Размер: 240 х 320 пиксела , 2.8 инча - Accelerometer сензор за автоматично завъртане Звук Вибрация предупреждение видове , MP3 , WAV мелодии Високоговорител 3.5мм жак с проверка на качеството Памет Телефонен указател На практика неограничен вписванията и области , Photocall Вътрешна памет 16 GB за ...








За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.