Четец за карти Earldom ET-OT26,Micro SD/Бял 17.00лв 10.00лв
Стилен калъф с камъни за AIRPODS Сребърен 35.00лв 30.00лв
Чанта за Лаптоп 15.6", Цвят/Сив- 45269 50.00лв 44.00лв
Селфи Ринг LED Лампа Модел M33/33см,RGB - 20W 57.00лв 50.00лв
Nokia C1-01
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2010 |
| Мрежа | GSM 900/1800 |
| Батерия | Li-Ion 1020 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 10 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 504 ч. |
| Резолюция | 128 x 160 пиксела |
| Цветове | 65K |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 78.8 гр. |
| Размери | 45 x 108 x 14 mm |
| Памет | 64 mb |
| Телефонен указател | 1000 |
| Слот за разширителни карти | Trans Flash (microSD) |
| Екстри | |
| Вградена камера | 0.3 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| 1,8" дисплей, запис от радиото, 3,5 мм аудиоизход | |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | Не |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Push-To-Talk | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Сигнали и мелодии | |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Не |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |
Мнения за Nokia C1-01(0)
Подобни Продукти
Nokia 130
Мрежова технология GSM Обявен 2014, август Тегло 67,9 грама (2.40 мл) - Фенерче Тип на дисплея TFT, 65K цвята Размер 1.8 инча (~ съотношение на екрана и тялото 21,1%) Резолюция 128 х 160 пиксела (~ 114 точки на инч плътност на пикселите) Memory Card слот, до 32 GB Телефонна книга 500 записа Записани разговори Да Камера Не Звук предупреждение видове вибрации; полифоничен Високоговорител Да 3.5мм жак Да COMMS WLAN Не Bluetooth v3.0 GPS Не Радио FM радио USB MicroUSB v2.0 Функциите за съобщения SMS (резбовани оглед) Browser WAP 2.0 / XHTML, HTML Игри Да Ява - Приложения SNS - MP3 / WAV / AAC ...
Nokia N97 Navigation Edition
Това е най-мощният, интелигентен и напълно окомплектован с най-модерните опции телефон на компанията..Нокиа N97 Navigation Edition е върха на върховете по отношение на мобилните телефони от Нокиа смартфон серията.
Тип устройство Смартфон 2G мрежи GSM 850/900/1800/1900 MHz 3G мрежи HSDPA 900 MHz, HSDPA 1900 MHz, HSDPA 2100 MHz, HSDPA 850 / 1900 / 2100 - American version, 3.6 Mbps Представен 2008 г., ноември Процесор ARM 11 434 MHz Операционна система ...
Nokia E55
Нокиа E55 е устройство с подръжка на EGPRS, WCDMA, HSDPA / HSUPA (3.5G) и WLAN. разполага с два адаптивни Режими за начален екран, noice и анулиране, 3.2 Mpix камера с Full фокус / EDOF и компактна полу–QWERTY клавиатура. Писане на съобщения с интелигентно въвеждане на текст, видео, музика и снимки, 2,4-инчов QVGA дисплей. Допълнителните функции включват GPS и Nokia Maps 3.0, UPnP, Bluetooth 2.0 + EDR и USB 2.0 High-Speed.









За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.