Геймърска подложка за мишка,FanTech Sven MP80 22.00лв 17.00лв
Тонколони за Компютър Kisonli A-909,2x3W 25.00лв 18.00лв
Магнитна Стойка за Кола Remax RM-C28/Универсална 30.00лв 25.00лв
Handsfree Bluetooth Слушалка Remax RB-T21 50.00лв 38.00лв
Bluetooth Слушалки Ovleng S8/Жълти 50.00лв 42.00лв
Nokia 2680 slide
| одел | 2008 |
| Мрежа | GSM 900/1800 |
| Батерия | Li-Ion 860 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 3.5 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 400 ч. |
| Резолюция | 128 x 160 пиксела |
| Цветове | 65K |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | слайд |
| Тегло | 97 гр. |
| Размери | 47.1 x 99 x 14.8 mm |
| Телефонен указател | 1000 |
| Слот за разширителни карти | Не |
| Екстри | |
|---|---|
| Вградена камера | 0.3 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | Не |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Сигнали и мелодии | |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Не |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Да |
Мнения за Nokia 2680 slide(0)
Подобни Продукти
Nokia 225 Dual SIM
Вижте повече от нещата, които обичате с голям 2,8 "екран.Nokia 225 Dual SIM е идеален за правене на снимки,игране на игри,гледане на видеоклипове и дълги разговори благодарение на издръжливата си батерия.Когато се случи нещо впечатляващо около вас уловете го с 2 мегапикселовата камера на Nokia 225 Dual SIM.После го споделете веднага в социалните мрежи Facebook, Twitter и Nokia Xpress Browser всички идват предварително заредени.Nokia 225 има слот за микро SD карти с големина до 32GB.2.8" инчовия дисплей се съчетава идеално с корпуса на телефона който е с дебелина 10.4мм за да изглежда и да се усеща по-тънък.Nokia 225 Dual SIM се предлага в пет невероятни цвята за да изберете цвета който най-много ви подхожда.Уверете се,че вашите приятели могат да се свържат с вас по всяко време благодарение на Smart Dual SIM на Nokia 225.Тя ви позволява да настроите на чакащо повикване и пренасочване на повиквания между двете SIM карти.
Nokia 6234
Тип устройство Мобилен телефон 2G мрежи GSM 900/1800/1900 MHz 3G мрежи UMTS 2100 MHz, 384 kbps Представен 2005 г. Потребителски интерфейс сваляеми уолпейпъри и скрийнсейвъри, скрийнсейвъри, 5-way navigation key Размери & Дизайн ...
Nokia 5630 Xpress Music
Нокиа представи новия си мобилен телефон от прочутата музикална серия ЕкспресМюзик – Нокиа 5630 Експрес Мюзик. Моделът с потребителски интерфейс S60, ще предложи на потребителите си висококачествено възпроизвеждане на музика, както и моментален достъп до музика и видео, чрез натискането на един единствен бутон.
Nokia N86 8MP
Апаратът лежи идеално в ръката, тежи си на мястото и усещането е за супер солиден телефон, който не е направен от пластмасата на дръжките в автомобил Dacia. Пък и Нокиа твърди, че предният панел е защитен от надраскване... Е, това оставям да тествате вие ;).
Тип устройство Смартфон 2G мрежи GSM 850/900/1800/1900 MHz 3G мрежи HSDPA 900 MHz, HSDPA 1900 MHz, HSDPA 2100 MHz, 3.6 Mbps Представен 2009 г., февруари Процесор ARM 11 434 MHz Операционна система Symbian v9.3, S60 rel. 3.2 ...









За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.