Геймърска мишка,ZornWee Revival GM-02,Цвят-Черен 20.00лв 15.00лв
Тонколони за Компютър Kisonli A-909,2x3W 25.00лв 18.00лв
Слушалки-Тонколона с Bluetooth Ovleng BT-801/Син 78.00лв 65.00лв
Nokia 2610
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2006 |
| Мрежа | GSM 900/1800 |
| Батерия | Li-Ion 970 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 5.5 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 380 ч. |
| Резолюция | 128 x 128 пиксела |
| Цветове | 65K |
| Тип на дисплея | CSTN |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 91 гр. |
| Размери | 43 x 104 x 18 mm |
| Памет | 3 mb |
| Слот за разширителни карти | Не |
| Екстри | |
| Вградена камера | Не |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Не |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| диктофон | |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | Не |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Не |
| USB | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Сигнали и мелодии | |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Не |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Да |
Мнения за Nokia 2610(0)
Подобни Продукти
Nokia 6085
2G мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 Размер Размери 92 х 46 х 23 mm Тегло 84 гр Тип на дисплея CSTN , 256K цвята Размер 128 х 160 пиксела , 1.8 инча, 28 х 35 mm - Втори външен монохромен дисплей ( 96 х 68 пиксела ) - теми и тапети Звук предупреждение видове вибрации; Полифонични , MP3 , AAC мелодии Да Високоговорител Не 3.5мм жак Телефонен указател 500 х 10 полета , Picture повикване Запис на повикванията 20 набрани , 20 приети , 20 пропуснати повиквания Вътрешен 4 MB Слот за MicroSD, до 2GB Данни GPRS Class 10 ...
Nokia 6300i
Нокиа 6300i разполага с , атрактивен и още с консервативен дизайн,16M цвята TFT дисплей с QVGA резолюция,Series 40 3rd Edition потребителски интерфейс,2-мегапикселова камера,микро слот за карта с памет * FM радио * стандартен MiniUSB порт * 2.5 мм аудио жак * Bluetooth с A2DP профил
Мрежовите технологии GSM Размери 106.4 х 43.6 х 11.7 mm, Тегло 93 грама SIM Mini-SIM Тип на дисплея TFT, 16M цвята Размер 2.0 инча, 31 х 41 mm (~ 26,7% екран и тялото съотношение) Разделителна способност 240 х 320 пиксела (~ 200 точки на инч плътност на пикселите) - Изтегляне тапети, скрийнсейвъри Memory Card слот до 2 GB, оперативна памет 512 MB Phonebook 1000 записа, Photocall Записани разговори 20 набрани, 20 приети, 20 пропуснати повиквания Вградена памет 30 MB ОСНОВНА КАМЕРА - 2 MP, 1600 х 1200 пиксела Видео QCIF ПРЕДНА КАМЕРА -Не Звук предупреждение видове вибрации; Изтегляне полифонични, MP3 мелодии ...
Nokia E66
Нокиа Е66 ни дава не само функционалността на един смартфон, но и един наистина приятен външен вид, удобство при работа и изработка от качествени и хващащи окото материали.В общи линии Нокиа E66 се явява пряк наследник на Нокиа E65. Телефона е със същия форм фактор слайд и, разбира се, е също толкова красив,Quad-бандова GSM поддръжка, 3G HSDPA 3.6Mbps с, 2,4-инчов 16M цвята дисплей с QVGA резолюция, Symbian 9.2 OS, Акселерометър, Wi-Fi, Вграден GPS приемник, 3 мегапикселова камера автоматично фокусиране, Bluetooth.
2G мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G мрежа HSDPA 900/2100 Издаден 2008 г., юли Размери 107,5 х 49,5 х 13.6 mm , 62.6 куб.см. Тегло 121 грама Тип на дисплея TFT , 16M цвята Размер: 240 х 320 пиксела , 2.4 инча - Accelerometer сензор за автоматично завъртане Високоговорител 2.5 мм аудио жак Памет Телефонен указател На практика неограничен вписванията и области , Photocall Вътрешена памет 110 MB за съхранение , 128 MB RAM Слот за MicroSD, до 8GB Данни GPRS клас 32 , 100 Kbps EDGE клас 32 , 296 Kbps 3G HSDPA , 3.6 ...
Nokia N86 8MP
Апаратът лежи идеално в ръката, тежи си на мястото и усещането е за супер солиден телефон, който не е направен от пластмасата на дръжките в автомобил Dacia. Пък и Нокиа твърди, че предният панел е защитен от надраскване... Е, това оставям да тествате вие ;).
Тип устройство Смартфон 2G мрежи GSM 850/900/1800/1900 MHz 3G мрежи HSDPA 900 MHz, HSDPA 1900 MHz, HSDPA 2100 MHz, 3.6 Mbps Представен 2009 г., февруари Процесор ARM 11 434 MHz Операционна система Symbian v9.3, S60 rel. 3.2 ...










За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.