USB хъб USB 2.0 с 4 Порта,Черен /12053 20.00лв 15.00лв
Геймърска подложка за мишка,FanTech Sven MP80 22.00лв 17.00лв
Допълнителна Батерия Червило REMAX LIPMAX RBL-12 2400mAh (ЛИЛАВ) 38.00лв 30.00лв
Чанта за Лаптоп 15.6", Цвят/Сив- 45269 50.00лв 44.00лв
Bluetooth Тонколона Караоке Moveteck FT697/USB,FM,AUX 200.00лв 185.00лв
Nokia 1208
| Техническа характеристика | |
|---|---|
| Модел | 2007 |
| Мрежа | GSM 900/1800 |
| Батерия | Li-Ion 700 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 7 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 365 ч. |
| Резолюция | 96 x 68 пиксела |
| Цветове | 65K |
| Тип на дисплея | CSTN |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 77 гр. |
| Размери | 44.1 x 102 x 17.5 mm |
| Памет | 4 mb |
| Телефонен указател | 200 |
| Слот за разширителни карти | Не |
| Екстри | |
| Вградена камера | Не |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Не |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Не |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| фенерче | |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Не |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | Не |
| Вграден модем | Не |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Не |
| WiFi | Не |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Не |
| Bluetooth | Не |
| USB | Не |
| Push-To-Talk | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Не |
| Mobile Java | Не |
| Сигнали и мелодии | |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Не |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Не |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Не |
| Гласови команди | Не |
| Гласови бележки | Не |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Да |
Мнения за Nokia 1208(0)
Подобни Продукти
Nokia 105
Nokia 105 построена до последния детайл от издръжливи и качествени материали.Бутоните са големи и лесни за натискане,Nokia 105 е малко по-дебел, но за сметка на това в нея има голяма издръжлива батерия с която да се насладите на дълги разговори.Апаратът има и вградено фенерче с което да осветявате тъмни места. Сега имате възможност да закупите Nokia 105 на невероятна цена. MobilenButic.com ви пожелава приятно пазаруване!!!
2G мрежа GSM 900/1800 Издаден 2013, май Външни размери 107 х 44.8 х 14.3 mm, 64 куб.см. (4,21 х 1,76 х 0,56 в) Тегло 70 грама (2.47 унции) - Фенерче Тип на дисплея TFT, 65K цвята Размер 128 х 128 пиксела, 1.45 инча (~ 125 точки на инч плътност на пикселите) Звук предупреждение видове вибрации; Полифонични Високоговорител Да 3.5мм жак Да Слот за разширителни карти Не Телефонен указател 500 контакта Запис на повикванията Да Вътрешна памет 8 MB, 384 кБ Данни GPRS Не EDGE Не WLAN Не Bluetooth Не USB Да (само за зареждане) Камера Не Екстри Тип съобщения SMS Browser Не Игри Да GPS Не Java Да Цвят ...
Nokia 3109 Classic
Модел 2007 Мрежа GSM 900/1800/1900 Батерия Li-Ion 1020 mAh Време на разговор (2G/3G) 4 ч. Време на готовност (2G/3G) 400 ч. Резолюция 128 x 160 пиксела Цветове 262k Тип на дисплея TFT Най-разпространеният тип течнокристални дисплеи се базира върху технология, ...
Nokia 3600 Slide
Доброто хардуерно и софтуерно оборудване, комбинирани с примамлива цена, ни карат да твърдим, че Nokia 3600 Slide e един разумен избор.
Nokia 700
Нокиа 700 е снабдена с перфектен кристално ясен 3.2 инчов сензорен AMOLED дисплей и целта е да бъде най малкият смартфон на финладската компания Нокиа, Нокиа 700 работи под операционна система Symbian Belle, и се задвижва от процесорс тактова честота 1GHz.Други характеристики включват 5-мегапикселова камера с видео HD запис, Wi-Fi и GPS.
2G Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G мрежа HSDPA 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 В наличност . 2011 , септември Размери 110 х 50.7 х 9.7 mm , 50 куб.см. Тегло 96 г Тип на дисплея AMOLED капацитивен сензорен , 16M цвята Размер 360 х 640 пиксела , 3.2 инча ( ~ 229 точки на инч плътност на пикселите ) - Nokia ClearBlack дисплей - Gorilla Glass дисплей - Multi -докосване вход метод - Акселерометър за авто-ротация - Близост за автоматично изключване Мелодии видове вибрации , MP3 мелодии Високоговорител Да 3.5мм жак Да ...







За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.