Bluetooth Слушалки Ovleng S8/Жълти 50.00лв 42.00лв
Слушалки с Bluetooth Moveteck CT863/Розово Злато 58.00лв 50.00лв
Раница за Лаптоп със защита против кражба 15.6" 75.00лв 60.00лв
Слушалки-Тонколона с Bluetooth Ovleng BT-801/Син 78.00лв 65.00лв
Motorola Milestone 2
| Модел | 2010 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1400 mAh |
| Резолюция | 480 x 854 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | слайд |
| QWERTY клавиатура | Да |
| Тегло | 169 гр. |
| Размери | 60.5 x 116.3 x 13.7 mm |
| Памет | 512 MB RAM, 8GB ROM mb |
| Слот за разширителни карти | Trans Flash (microSD) |
| Екстри | |
|---|---|
| Вградена камера | 5 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Да |
| Видео резолюция | 1280x720 @26-30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| 3,7" капацитивен дисплей с мултитъч, автофокус, процесор TI OMAP3620-1000 на 1GHz, Android 2.2 с Moto Blur, компас, два микрофона | |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| Процесор | 1GHz ARM Cortex A8 |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Push-To-Talk | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Сигнали и мелодии | |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Не |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |
Мнения за Motorola Milestone 2(0)
Подобни Продукти
Motorola W375
2G мрежа GSM 900 / 1800 / 1900 GSM 850 / 1800 / 1900 - САЩ версия Юни 2006 Размери 99 х 45 х 18.6 mm , 73 куб.см. Тегло 88 гр Тип на дисплея TFT , 65K цвята Размер 128 х 160 пиксела , 1.8 инча, 28 х 35 mm - Втори външен монохромен дисплей - скрийнсейвъри и тапети - Сваляеми лога Звук предупреждение видове вибрации; Полифонични , MP3 мелодии , композитор Да Високоговорител Не 3.5мм жак Телефонен указател 100 записа Запис на повикванията 10 набрани , 10 приети, 10 пропуснати повиквания Вътрешен 1,5 MB Слот ...
Motorola RAZR2 V8 Gold
RAZR2 V8 предлага несравнимо музикално изживяване.Той идва в комплект с потребителска памет 512MB или 2GB,USB 2.0 с висока скорост за бързо прехвърляне на музикални файлове и Windows Media Player 11.Motorola RAZR2 V8 е със стилно гланцов метален дизайн.Клавиатурата на това устройство е покрит с тъмен метал която свети в бяло.Камерата е 2-мегапикселова с максимална резолюция от 1200 х 1600 пиксела.RAZR2 V8 е снабдена с голяма литиевойонна 770 mAh батерия която издържа до 330 часа в режин на готовност и до 8 часа време на разговори.
2G мрежа GSM 850 /900/ 1800/1900 Обявен 2007 г., май Външни размери 103 х 53 х 11.9 mm ( 4.06 х 2.09 х 0.47 инча) Тегло 117грам (4.13 унции) Тип на дисплея TFT , 256K цвята Размер 240 х 320 пиксела, 2.2 инча ( ~ 182 точки на инч плътност на пикселите ) - Втори външен цвята 256K , 2 инча дисплей ( 240 х 320 пиксела ) с контекстуален докосване взаимодействие - Скрийнсейвъри и тапети - Сваляне лога Звук предупреждение видове вибрации; сваляне полифонични , MP3 мелодии Високоговорител Да Вътрешен 2 GB ДАННИ GPRS Class 10 ( 4 +1 / 3 +2 слота) , 32-48 Kbps EDGE Class 12 WLAN Не Bluetooth Да, v2.0 с A2DP USB Да, MicroUSB v2.0 ...
Motorola Moto G Dual SIM 8GB
Вие ще бъдете изумени от големия екран на Moto G Dual!4,5 инча широк дисплей ще ви осигурят едно приятно изживяване,когато гледате видео-клипове,сърфирате в интернет или просто преглеждате съдържание.Motorola Moto G 8GB Dual SIM е със Corning Gorilla Glass технология която ще предпази стъклото на апарата от надраскване.Moto G Dual е със специално Splash покритие което предпазва телефона от повреди причинени от намокряне.Смартфонът е снабден с 5 мегапикселова камера която прави невероятни снимки.Вътрешната памет на Motorola Moto G Dual SIM е с 8 GB,а оперативната 1GB процесорът е двуядрен с честота 1,2GHz с което отварянето на няколко приложения едновременно ще става без проблем.Всички тези технологии увеличават издръжливостта на този невероятен смартфон.Батерията е с голям капацитет за да за ви съпътства през целия ден.
Motorola Moto Z 64GB
мрежови технологии GSM / HSPA / LTE 2G ленти GSM 850/900/1800/1900 3G ленти HSDPA 850/900/1900/2100 4G ленти LTE група 1 (2100), 2 (1900), 3 (1800), 4 (1700/2100), 5 (850), 7 (2600), 13 (700) - САЩ Speed HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat9 450/50 Mbps GPRS Да EDGE Да Размери 153,3 х 75,3 х 5,2 мм Тегло 136 грама SIM Nano-SIM Тип на дисплея AMOLED капацитивен сензорен екран, 16M цвята Размер 5.5 инча Резолюция 1440 х 2560 пиксела (~ 535 точки на инч плътност на пикселите) Multitouch Да Защита Corning Gorilla Glass 4 ПЛАТФОРМА OS Android OS, ...










За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.