Геймърска подложка за мишка,FanTech Sven MP80 22.00лв 17.00лв
Допълнителна Батерия Червило REMAX LIPMAX RBL-12 2400mAh (ЛИЛАВ) 38.00лв 30.00лв
Стилен калъф с камъни за AIRPODS Сребърен 35.00лв 30.00лв
Bluetooth Тонколона Караоке Moveteck FT697/USB,FM,AUX 200.00лв 185.00лв
Motorola E770v
| Модел | 2005 |
| Мрежа | UMTS / GSM 900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 830 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 2 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 150 ч. |
| Резолюция | 176 x 220 пиксела |
| Цветове | 65K |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | Не |
| Тегло | 117 гр. |
| Размери | 46 x 111 x 21 mm |
| Памет | 31 mb |
| Слот за разширителни карти | Trans Flash (microSD) |
| Екстри | |
|---|---|
| Вградена камера | 0.3 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Да |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| втора камера за видеоразговори, SyncML | |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Да |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | Не |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Не |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | Mini USB |
| Push-To-Talk | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Да |
| Сигнали и мелодии | |
| Допълнителни мелодии | Да |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Не |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Не |
| Скрийн сейвър | Да |
| Игри | Да |
Мнения за Motorola E770v(0)
Подобни Продукти
Motorola U9
Motorola U9 е светъл музикален телефон с чувствителни на допир метални бутони.Този метален апарат разполага с 2 мегапикселова камера,MP3 възпроизвеждане и вградената памет 25MB която с помощта на карта памет може да се разшири.Батерията на Motorola U9 издържа до 14 дни в режим на готовност и до 7 часа без прекъсване по време на разговор.
2G мрежа GSM 850 /900/ 1800/1900 Издаден 2008 г., февруари Външни размери 90 х 48.6 х 16.4 mm , 57 куб.см. ( 3,54 х 1,91 х 0,65 в ) Тегло 87.5 грама ( 3.07 унции) Тип на дисплея TFT , 256K цвята Размер 240 х 320 пиксела, 2.0 инча ( ~ 200 точки на инч плътност на пикселите ) - Втори външен OLED , 65K цвята дисплей ( 128 х 160 пиксела ) - Чувствителни на допир бутони за музика - Изтегляне тапети , скрийнсейвъри Звук предупреждение видове вибрации; сваляне полифонични , MP3 мелодии Високоговорител Не 3.5мм жак Не ВътрешнАа памет 25 MB Данни GPRS Class 12 ( 4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / 1 4 слота) , 32-48 Kbps EDGE Class 12 WLAN Не ...
Motorola Gleam Plus
Моторола Gleam Plus е актуализация на предишния модел на Motorola Gleam, който бе пуснат в продажба миналата година. Това е класически телефоня съчетава великолепен дизайн и лекота на ползване,сега апарата разполага с нов по-голям 2,8 инчов дисплей WQVG със светлодиодна матрица , но въпреки това е запазил елегантния си дизайн с дебелина само все 13.5милиметра,Моторола Gleam поддържа използването на социални мрежи Facebook, MySpace и Tweet приложения.Интернет свързаноста се осигурява с помощта на Opera браузър и връзка за данни EDGE съвместими. Има удобен достъп до търсене с Google възможност да се свърже с вашите Gmail сметки. Тези възможности се комбинират добре със социалните мрежови приложения, които са лесни за използване.Апарата има още 2-мегапикселова камера,MP3 плейър, преглед на изображения, Звукозапис и FM радио с RDS.
2G мрежа GSM 900/1800 Статус в наличност . Издаден 2012 , април Размери на каросерия 107 х 52,5 х 13,5 мм, 75,8 сс Тегло 105 грама Тип на дисплея TFT, 256K цвята Размер: 240 х 400 пиксела, 2.8 инча ( ~ 167 PPI гъстотата на пикселите ) - външен дисплей с икони Звук предупреждение видове вибрации ; MP3, WAV мелодии Високоговорител Да 3.5мм жак Да Слот за разширителни карти , до 16 GB Телефонна книга Да, Photocall Запис на повикванията Да Вътрешна памет 50 MB Данни GPRS Да EDGE Не Скорост Не WLAN Не Bluetooth Да , v2.1 с A2DP, ...
Motorola BACKFLIP
Компанията Motorola официално представи смартфона BACKFLIP, работещ с операционна система Android 1.5 и интерфейс MOTOBLUR. Устройството притежава 3.1-инчов сензорен дисплей и QWERTY-клавиатура. Интерфейсът MOTOBLUR, реализиран в смартфона, позволява споделянето на съобщения, снимки, видео и други материали в сайтове като Facebook, MySpace, Twitter и Gmail. Quad-бандов GSM, четири-бандова 3G поддръжка, 3.1–инча с резолюция 320x480 пиксела капацитивен сензорен екран, 5MP камера с автофокус и LED светкавица и географски маркери свързване – Wi-Fi и MicroUSB.
Motorola XOOM 2 16GB
Моторола XOOM 2 разполага с 10.1-инчов екран, като на своя предшественик,подсилен с Corning Gorilla Glass и Motorola покритие за още по-добра защита. Под задния капак е 1.2GHz двуядрен процесор и 1GB оперативна памет,всичко това е опаковано в ултра тънък 0,35 "(8.8милиметра) корпус и подправено с много здрава и издръжлива батерия, която реализира около 10 часа живот,Има също 5-мегапикселова камера на гърба, и 1.3MP отпред и можете да записвате снимки и видео на 16/32 GB вътрешна памет.
2G мрежа N / A В наличност . 2011 , декември Габарити 253,9 х 173,6 х 8,8 мм Тегло 599 грама Тип на дисплея TFT сензорен , 16M цвята Размер 800 x 1280 пиксела , 10.1 инча ( ~ 149 точки на инч плътност на пикселите ) Multitouch Да Защита на Corning Gorilla Glass Мелодии видове N / A Високоговорител Да, със стерео говорители 3.5мм жак Да - 3D виртуален съраунд звук Слот за разширителни карта Вътрешна памет 16/32 GB за съхранение , 1 GB RAM Данни GPRS Не EDGE Не Скорост Не WLAN Wi-Fi 802,11 б / г / N, Wi- Fi хотспот ...








За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.