Допълнителна Батерия Червило REMAX LIPMAX RBL-12 2400mAh (ЛИЛАВ) 38.00лв 30.00лв
Чанта за Лаптоп 15.6", Цвят/Сив- 45269 50.00лв 44.00лв
Селфи Ринг LED Лампа Модел M33/33см,RGB - 20W 57.00лв 50.00лв
Слушалки-Тонколона с Bluetooth Ovleng BT-801/Син 78.00лв 65.00лв
Смарт часовник DT28 46mm,Bluetooth,IP67/Сребрист 136.00лв 125.00лв
Motorola ATRIX 4G
В днешно време чуваме за смартфони, които ще убият iPhone, Android или пък Blackberry. Но от Motorola решиха да променят драстично нещата. Компанията представи смартфон, който на практика може да се превърне в напълно функционален компютър. Новината съобщава i4U.Наясно сме, че подобно твърдение витае в пространството от около 10 години, когато Nokia за първи път решиха, че смартфоните им всъщност са мини компютри. Но нека бъдем честни, до момента устройство, което напълно да замени РС просто не съществуваше. Нещата се променят с представянето на Motorola Atrix 4G.Смартфонът работи с Android операционна система и има двуядрен процесор .Както говори и името му, той разполага с 4G поддръжка. На пръв поглед смартфонът наистина прилича на лаптоп, но не се заблуждавайте, това е просто допълнителен калъф. В допълнение разбира се получавате HD поддръжка, мощна камера и всички останали екстри.Когато свържете телефона към въпросното калъфче с клавиатура, той мигновено преминава в така наречения компютърен режим. За целта той превключва на интерфейс, подобен на този на настолните РС. Той предоставя пълни версии на Firefox, Adobe Flash и тн. Ще може да си сваляте и програми, предназначени за стандартни компютри, единствената разлика е че ще може да им се наслаждавате в наистина компактен формат. Ще може дори да свързвате смартфона с телевизор, външни дисплеи и тн.
| Модел | 2011 |
| Мрежа | HSDPA / GSM 850/900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1930 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 8,8/9 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 264/250 ч. |
| Резолюция | 540 x 960 пиксела |
| Цветове | 16M |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | стандартна |
| Тегло | 135 гр. |
| Размери | 63,5 x 117,8 x 10.1 mm |
| Памет | 1GB RAM, 16GB mb |
| Слот за разширителни карти | Trans Flash (microSD) |
| Екстри | |
|---|---|
| Вградена камера | 5 MP |
| Матрица на камерата | CMOS |
| Светкавица | Да |
| Видео резолюция | 1280x720 @ 30fps |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Да |
| GPS | Да |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| 4" екран, стъкло Gorilla, автофокус, двуядрен процесор NVIDIA Tegra 2 на 1GHz, скенер за отпечатъци, 3,5 мм аидиоизход, два микрофона, втора VGA камера, Android 2.2 с ъпдейт до 2.3, след ъпдейт ще се записва и възпроизвежда 1080p видео, MOTOBLUR интерфейс | |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Да |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Да |
| Комуникационни възможности | |
|---|---|
| WAP | 2.0 |
| Вграден модем | Да |
| Инфрачервен порт | Не |
| GPRS | Да |
| WiFi | 802.11b/g/n |
| Операционна система | Android |
| HSCSD | Не |
| EDGE | Да |
| XHTML | Да |
| Bluetooth | Да |
| USB | microUSB |
| Push-To-Talk | Не |
| Получаване/изпращане на e-mail | Да |
| Mobile Java | Не |
| Сигнали и мелодии | |
| Полифонични мелодии | Да |
| Композитор на мелодии | Не |
| Вибрация | Да |
| МP3 за входящо позвъняване | Да |
| Гласови функции | |
| Гласово набиране | Да |
| Гласови команди | Да |
| Гласови бележки | Да |
| Разговор от разстояние | Да |
| Органайзер и допълнителни функции | |
| Часовник | Да |
| Будилник | Да |
| Калкулатор | Да |
| Конвертор на валути | Да |
| Органайзер | Да |
| Календар | Да |
| Хронометър | Да |
| Скрийн сейвър | Не |
| Игри | Да |
Мнения за Motorola ATRIX 4G(0)
Подобни Продукти
Motorola XT1033 Moto G 16GB Dual SIM
Вие ще бъдете изумени от големия екран на Moto G Dual!4,5 инча широк дисплей ще ви осигурят едно приятно изживяване,когато гледате видео-клипове,сърфирате в интернет или просто преглеждате съдържание.Motorola XT1033 Moto G 16GB Dual SIM е със Corning Gorilla Glass технология която ще предпази стъклото на апарата от надраскване.Moto G Dual е със специално Splash покритие което предпазва телефона от повреди причинени от намокряне.Смартфонът е снабден с 5 мегапикселова камера която прави невероятни снимки.Вътрешната памет на Motorola XT1033 Moto G Dual SIM е 16 GB,а оперативната 1GB процесорът е двуядрен с честота 1,2GHz с което отварянето на няколко приложения едновременно ще става без проблем.Всички тези технологии увеличават издръжливостта на този невероятен смартфон.Батерията е с голям капацитет за да за ви съпътства през целия ден.
2G мрежи GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 & 2 3G Network HSDPA 850/900/1900/2100 SIM Dual SIM Външни размери 129.9 х 65.9 х 11.6 mm (5.11 х 2.59 х 0.46 инча) Тегло 143 гр ( 5,04 унция ) Тип на дисплея капацитивен сензорен екран , 16 милиона цвята Размер 720 x 1280 пиксела, 4.5 инча ( ~ 326 PPI плътност на пикселите ) Да мултитъч Защита Corning Gorilla Glass 3 Звук предупреждение видове вибрации, MP3, WAV мелодии Да LOUDSPEAKER 3.5мм жак Да Слот за разширителни карти Не. Вътрешен 16 GB, 1 GB RAM Данни GPRS Да EDGE Да Speed HSDPA, 21 Mbps; HSUPA WLAN Wi - Fi 802,11 б / г / N, Wi - Fi хотспот Bluetooth Да, v4.0 с A2DP USB ...
Motorola XT610 PRO
Motorola PRO е стилен смартфон с операционна система андроид, 3.1 инчов (320х480) капацитивен чувствителен на допир дисплей, пет мегапикселова камера с автофокус и светкавица, microSD/microSDHC слот за карта памет. Motorola PRO поддържа UMTS, HSDPA 10.2 Mbit/s, Wi-Fi и A-GPS, GPS.
2G Мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G мрежа HSDPA 850 / 1900 / 2100 Обявен 2011 Размери: 119 х 61 х 11,7 мм Тегло 134 грама Тип на дисплея TFT сензорен, 16M цвята Размер 320 х 480 пиксела, 3.1 инча - QWERTY клавиатура - Чувствителен на допир контрол - Multi-докосване вход метод - Accelerometer сензор за автоматично завъртане UI - Близък сензор за автоматично спиране Мелодии Вибрация; MP3, WAV мелодии Високоговорител Да 3.5мм жак Да Памет Телефонен указател На практика неограничен вписванията и полета, Видео разговор Покана записи Практически неограничено Вътрешен 8 GB за съхранение Слот ...
Motorola Nexus 6
След месеци в които чухме много слухове и спекулации за Моторола Nexus 6 той се разкри в цялата си слава. Той е голям. Той е мощен.И се задвижва с най-новата и най-голямата версия на Android - 5.0 Lollipop. Моторола Nexus 6 е масивен и с частица по-дълъг от гигантския iPhone 6 Plus.Той има заоблен дизайн и двойни предни високоговорители. Най-очевидната визуална разликата е логото на Nexus подпечатан на гърба. НЕКСУС 6 има 5.96 инча екран. Но ние го наричаме 6 инча.Големият екран не само че избута Nexus 6 във фаблет категорията но неговата резолюция 2560 х 1440 2K печели престижно място сред флагманите на конкурентите му LG G3 и Samsung Galaxy Note 4. Nexus 6 е със AMOLED дисплей което гарантира за ярки цветове и наситено черно.Друго предимство на AMOLED дисплеите е че може да изключите всички черни пиксели и така да увеличите живота на батерията . Подобно на Moto X, камерата на Nexus 6 е заобиколен от доста привлекателен кръгъл пръстен и LED светкавица. Nexus 6 споделя 13 мегапикселова камера това наистина е голяма крачка нагоре защото миналогодишния флагман Nexus 5 имаше едва 8 мегапикселова камер. Под неговата заоблена обвивка се помещава Qualcomm мощен Snapdragon 805 2.7GHz четириядрен процесор, заедно с 3GB оперативна памет и 32GB или 64GB вградена памет за съхранение.С тези характеристики и най-тежките игри и многозадачност няма да представляват проблем за Nexus 6. Той има голяма 3220mAh батерия, която, в съчетание с по-ефективен процесор, AMOLED екран и различни оптимизации на Android Lollipop осигурява най-малко един ден живот на батерията при изключително тежка работа.
ОБЩИ 2G мрежа GSM 850/900/1800/1900 - всички модели CDMA 800/1900 - XT1103 3G мрежа HSDPA 800/850/900/1700/1800/1900/2100 - XT1100 HSDPA 850/900/1700/1900/2100 - XT1103 4G мрежа LTE 700/800/850/900/1800/2100/2600 TD-LTE 2500 - XT1100 (Групи 1, 3, 5, 7, 8, 9, 19, 20, 28, 41) LTE 700/850/1700/1800/1900/2100/2600 TD-LTE 2500 - XT1103 SIM Nano-SIM Външни размери 159.3 х 83 х 10.1 mm (6,27 х 3,27 х 0,40 в) Тегло 184 грама (6.49 мл) - Водоустойчив Тип на дисплея AMOLED капацитивен сензорен, 16M цвята Размер 1440 x 2560 пиксела, 5.96 инча (~ 493 точки на ...
Motorola Moto Z 64GB
мрежови технологии GSM / HSPA / LTE 2G ленти GSM 850/900/1800/1900 3G ленти HSDPA 850/900/1900/2100 4G ленти LTE група 1 (2100), 2 (1900), 3 (1800), 4 (1700/2100), 5 (850), 7 (2600), 13 (700) - САЩ Speed HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (3CA) Cat9 450/50 Mbps GPRS Да EDGE Да Размери 153,3 х 75,3 х 5,2 мм Тегло 136 грама SIM Nano-SIM Тип на дисплея AMOLED капацитивен сензорен екран, 16M цвята Размер 5.5 инча Резолюция 1440 х 2560 пиксела (~ 535 точки на инч плътност на пикселите) Multitouch Да Защита Corning Gorilla Glass 4 ПЛАТФОРМА OS Android OS, ...









За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.