Тонколони за Компютър Kisonli A-909,2x3W 25.00лв 18.00лв
Bluetooth Слушалки Ovleng S8/Жълти 50.00лв 42.00лв
Чанта за Лаптоп 15.6", Цвят/Сив- 45269 50.00лв 44.00лв
LG KS365
| GSM мрежа | 900 / 1800 / 1900 |
| Година на производство | 2010 |
| Размери | 101.5 x 51 x 16.8 mm |
| Тегло | 111 g |
| Операционна система | - |
| Гаранция | 24 месеца |
| Наличност | Да |
Батерия на GSM апарат LG KS365
| Батерия | Li-Ion |
| Капацитет | 800 mAh |
| Време на разговори | 5 h 30 min |
| В режим на готовност | 440 h |
Дисплей на GSM апарат LG KS365
| Резолюция | 240 x 320 pixels, 2.4 inches |
| Цветове | 256K colors |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | - |
| Други | - Touch Screen Dialing |
Памет на GSM апарат LG KS365
| Вградена памет | - |
| Слот за допълнителна карта | microSD,до 16GB |
| Телефонен указател | Photocall |
Свързаност на GSM апарат LG KS365
| WAP | |
| E-mail клиент | |
| WLan/WiFi | |
| XHTML | |
| GPRS | |
| EDGE | |
| HSCSD | |
| 3G Възможности | |
| GPS | |
| Вграден модем | |
| Bluetooth | |
| Инфрачервен порт | |
| USB | |
| Други | - GPRS Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps - EDGE Class 10, 236.8 kbps - Bluetooth v2.0 with A2DP - USB v2.0 |
Съобщения на GSM апарат LG KS365
| SMS | |
| EMS | |
| MMS | |
| SMS на български | |
| Instant Messaging |
Камера на GSM апарат LG KS365
| Сензор | - |
| Мегапиксела | 2 MP |
| Резолюция | 1600x1200 pixels |
| Светкавица | |
| Запис на Видео/Аудио | |
| Други | - |
Мелодии на GSM апарат LG KS365
| Вид | MP3 ringtones |
| Композитор | |
| Добавяне на мелодии | |
| Вибрация | |
| Други | - Speakerphone |
Допълнителни функции на GSM апарат LG KS365
| MP3 Плеър | |
| Радио | |
| Mobile Java | |
| Push-to-talk | |
| Календар | |
| Часовник | |
| Будилник | |
| Хронометър | |
| Калкулатор | |
| Игри | |
| Органайзер | |
| Гласово набиране | |
| Screen Saver | |
| Други | - |
Мнения за LG KS365(0)
Подобни Продукти
LG GS101
2G мрежа GSM 900 / 1800 Издаден 2010 г., март Размери 103,9 х 43,5 х 12.9 mm Тегло 70 гр Тип на дисплея TFT , 256K цвята Размер 128 х 128 пиксела, 1.5 инча Звук Вибрация предупреждение видове : Полифонични ( 16 ) Да Високоговорител Не 3.5мм жак Телефонен указател 500 записа Запис на повикванията 50 набрани , 50 приети, 50 пропуснати повиквания Слот за памет Не Данни GPRS Не EDGE Не. 3G Не WLAN Не Bluetooth Не Инфрачервен порт Не USB Да , v1.1 MicroUSB Камера Не. Екстри Тип съобщения SMS Браузър Не. Радио FM ...
LG GU230 Dimsun
LG GU230 е апарат с базисни функции, които залага много на външния си вид. Той се цели в сърцата на дамите и разполага с 1.3-мегапикселова камера и 2.2-инчов дисплей
LG GW300
Конкретната форма на GW300 го прави да изглежда много по-обещаваща,той дава достъп до Facebook и е с удобна QWERTY клавиатура за бързо писане на SMS–си,когато става въпрос за другите екстри,които може да се очакват от един съвременен телефон също са налице.
2G мрежа GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 Издаден 2009 г., октомври Размери 115,5 х 61 х 12.8 mm Тегло 95 гр Тип на дисплея TFT , 256K цвята Размер 320 х 240 пиксела, 2.4 инча - QWERTY клавиатура - Сваляеми теми Звук предупреждение видове вибрации; Полифонични , MP3 мелодии Да Високоговорител 3.5мм жак Да Памет Телефонна книга 1000 контакта , Photocall Запис на повикванията 100 приети , набрани и пропуснати повиквания Вътрешен 15 MB Слот за MicroSD, до 16GB (проверено ) , HotSwap Данни GPRS клас 12 ( 4 +1 / 3 +2 / 2 +3 / ...
LG G4 Stylus
LG обяви таз годишния си флагман G4 но добави и два по-достъпни смартфона към G4 семейството, LG G4c и G4 Stylus.Най-очевидната разлика между трите мобилни телефони идва под формата на екрана на всяко устройство и, по-специално, техните размери и резолюции.LG G4 има 5.5-инчов Quad HD (2560 х 1440) IPS дисплей с 538ppi – това осигурява една неверятна картина с високо качество.Резолюцията рязко спада за двата нови модела.LG G4 Stylus има по-голям екран 5.7-инча и дисплей с HD IPS (1280 х 720) резолюция при 258 пиксела на инч - по-малко от половината на водещия флагман.LG G4 Stylus идва с четириядрен процесор с две различни тактови честоти модела (LG H635) 1.2 GHz а 3G модела с 1.4 GHz.Процесорът е подпомаган от 1GB оперативна RAM памет и графичен ускорител Adreno 306.Мястото за съхранение на данни е 8GB,която може да бъде разширена с помощта на microSD до 128 GB.Смартфона идва на разположение с 8-мегапикселова основна камера с LED светкавица и лазерен автофокус за да впечатлявате с невероятни снимки.Предната камера е 5-мегапикселова подходяща за така нашумелите SELFIE снимки.G4 Stylus идва с LG Rubberdium Stylus добавка която е изключително удобна за водене на записки или скициране на екрана.Писалката определено ще се хареса на бизнес потребителите.LG G4 Stylus се захранва от 3000 mAh батерия обещаваща дълго използване на телефона само с едно зареждане.
NETWORK Technology GSM / HSPA / LTE Тегло 163 гр SIM Да - Stylus Дисплей- IPS LCD капацитивен сензорен екран, 16M цвята Размер 5.7 инча Резолюция 720 x 1280 пиксела (~ 258 точки на инч плътност на пикселите) Multitouch Да Защита Corning Gorilla Glass 3 ПЛАТФОРМА OS Android OS, v5.0 (Lollipop) Чипсет Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 (LG H635) CPU Quad-ядрен 1.2 GHz Cortex-A53 (LG H635) Окта-ядрен 1,4 GHz (3G модел) GPU Adreno 306 (LG H635) MEMORY Card слот микроб, до 128 GB Вградена памет 8 GB, 1 GB RAM (LG H635) 8 MP, 3264 х 2448 пиксела, лазерно автофокус, LED светкавица (LG H635) Удобства Гео-маркиране, тъч ...












За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.