USB хъб USB 2.0 с 4 Порта,Черен /12053 20.00лв 15.00лв
Допълнителна Батерия Червило REMAX LIPMAX RBL-12 2400mAh (ЛИЛАВ) 38.00лв 30.00лв
Стилен калъф с камъни за AIRPODS Сребърен 35.00лв 30.00лв
Селфи Ринг LED Лампа Модел M33/33см,RGB - 20W 57.00лв 50.00лв
Раница за Лаптоп със защита против кражба 15.6" 75.00лв 60.00лв
LG KB620 TV
Апарата разполага с DVB-H тунер което,ви дава възможност да гледате телевизия.
| Модел | 2008 |
| Мрежа | UMTS / GSM 900/1800/1900 |
| Батерия | Li-Ion 1000 mAh |
| Време на разговор (2G/3G) | 3 ч. |
| Време на готовност (2G/3G) | 300 ч. |
| Цветове | 65K |
| Втори дисплей | Не |
| Форма | сгъваема |
| Тегло | 103 гр. |
| Размери | 88.5 x 55 x 18 mm |
| Памет | 100 mb |
| Слот за разширителни карти | Trans Flash (microSD) |
| Екстри | |
|---|---|
| Вградена камера | 2 MP |
| Светкавица | Не |
| MP3 плеър | Да |
| Радиоприемник | Не |
| GPS | Не |
| Водоустойчив | Не |
| Запис на видео/аудио | Да |
| Сменяеми панели | Не |
| Fax | Не |
| DVB-H тунер | |
| SMS | |
| Приемане/изпращане на SMS | Да |
| Приемане на лого на оператора през SMS | Не |
| EMS | Не |
| MMS | Да |
| Предсказващо въвеждане на текст | T9 |
| Възможност за изпращане на български език | Не |
Мнения за LG KB620 TV(0)
Подобни Продукти
LG GD510 Pop
Следвайки модерните тенденции, LG Pop GD510 разполага с програми за работа със социални мрежи. Приложенията са за най-популярните услуги – Facebook, MySpace и Twitteр,3,15– мегапиксела камера, A2DP, Bluetooth, Календар, Candy Бар форма, Edge, имейл клиент, FM радио, високоскоростен пренос на данни GPRS, слот за карта памет, MP3, Високоговорител, Touch скрийн, видео заснемане, видео клип.
LG Spirit 4G LTE H440N
LG Spirit е един от четирите нови телефони, обявени от LG в MWC 2015.Батерията която захранва новия смартфон на LG е с капацитет 2100 mAh.Размерът на екрана е 4,7-инча с разделителна способност 720 x 1280 пиксела което означава,че плътността на пикселите е 321 пиксела на инч.Матрицата използвана в Spirit е IPS с HD резолюция.Телефонът използва Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 чип с тактова честота 1,3 GHz. Що се отнася до RAM на LG Spirit идва с 1GB, което е нормално за смартфон от среден клас.От гледна точка на дизайна на LG Spirit той е компактен и лек с елегантна извивка на гърба което гарантира лесно използване на смарфона.Страните на телефона са по-ъгловати и бутоните за пореден път са разположени на гърба.Но най-лесният начин за отключване на телефона остава почукване по екрана но може да използвате и бутона за захранване,който се намира на гърба на смартфона.Най-новото и най-доброто Android 5.0 Lollipop работи на LG Spirit със собствен интерфейс UI на LG.Що се отнася до камерата Spirit има 8-мегапикселова основна камера за да запечатате най-добрите мигове от вашия живот.Предна SELFIE камера също е налице тя е 1-мегапиксела може би качеството не е толкова добро но все пак ще получите добра картина при видео-разговори.Мястото за съхранение е 8GB което може да не е достатъчно но с помощта на microSD карта ще получите повече пространство за съхранение цели 32GB.
Мрежовите технологии GSM / HSPA / LTE Размери 133.3 х 66.1 х 10 mm Тегло 124,4 грама Тип на дисплея IPS LCD капацитивен сензорен екран, 16M цвята Размер 4.7 инча Резолюция 720 x 1280 пиксела (~ 312 точки на инч плътност на пикселите) Multitouch Да Защита Corning Gorilla Glass 3 ПЛАТФОРМА OS Android OS, v5.0.1 (Lollipop) Чипсет Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 - H440N Mediatek MT6582 - H420 CPU четириядрен 1.2 GHz Cortex-A53 - H440N Четириядрен 1.3 GHz Cortex-A7 - H420 GPU Adreno 306 Mali-400MP2 Memory Card слот до 32 GB Вградена памет 8 GB, 1 GB RAM Основна Камера 8 MP, 3264 х 2448 пиксела, автофокус, LED ...
LG GD880 Mini
Mini GD880 е поредното доказателство, че LG има страхотен дизайнерски екип. След телефона с уникална прозрачна клавиатура, LG Crystal GD510, и бюджетното бижу LG Pop GD510, идва един модел с тотално различна визия.LG GD880 Mini е устройство със сензорен екран, който е много елегантен и компактен и тегло само 99 грама. Той има 3.2 инча екран с максимална резолюция от 480 х 854 пиксела, акселерометър и устойчиво на надраскване стъкло и идва с пакет от приложения за социални мрежи.
LG GD550
LG GD550 е стилен и красив слайдер с пет мегапикселова камера.
* Quad -бандов GSM / GPRS / EDGE поддръжка , UMTS с HSDPA 3.6 Mbps * 2.4 " QVGA 262K цвята дисплей * 5 -мегапикселова камера с автофокус , D1 видео запис @ 30fps * Стандарт MicroUSB * Bluetooth ( с A2DP ) * микро слот за карта (до 16 GB ) * FM радио * Отлични клавиатура * преглед на документи ...








За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.