Геймърска подложка за мишка,FanTech Sven MP80 22.00лв 17.00лв
Селфи Ринг LED Лампа Модел M33/33см,RGB - 20W 57.00лв 50.00лв
Раница за Лаптоп със защита против кражба 15.6" 75.00лв 60.00лв
Слушалки-Тонколона с Bluetooth Ovleng BT-801/Син 78.00лв 65.00лв
LG C320 ITouch Lady
| GSM мрежа | 850 / 900 / 1800 / 1900 |
| Година на производство | 2010 |
| Размери | 91 x 63 x 16.4 mm |
| Тегло | 106 g |
| Операционна система | - |
| Гаранция | 24 месеца |
Батерия на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| Батерия | Li-Ion |
| Капацитет | 900 mAh |
| Време на разговори | 900 mAh |
| В режим на готовност | 300 h |
Дисплей на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| Резолюция | 320 x 240 pixels, 2.4 inches |
| Цветове | 256K colors |
| Тип на дисплея | TFT |
| Втори дисплей | - |
| Други | - S-Class UI |
Памет на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| Вградена памет | 60 MB |
| Слот за допълнителна карта | microSD, до 32GB |
| Телефонен указател | Photocall |
Свързаност на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| WAP | |
| E-mail клиент | |
| WLan/WiFi | |
| XHTML | |
| GPRS | |
| EDGE | |
| HSCSD | |
| 3G Възможности | |
| GPS | |
| Вграден модем | |
| Bluetooth | |
| Инфрачервен порт | |
| USB | |
| Други | - 3G HSDPA 3.6 Mbps - Bluetooth v2.1 with A2DP - USB microUSB v2.0 |
Съобщения на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| SMS | |
| EMS | |
| MMS | |
| SMS на български | |
| Instant Messaging |
Камера на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| Сензор | - |
| Мегапиксела | 2 MP |
| Резолюция | 1600x1200 pixels |
| Светкавица | |
| Запис на Видео/Аудио | |
| Други | - |
Мелодии на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| Вид | MP3, WAV ringtones |
| Композитор | |
| Добавяне на мелодии | |
| Вибрация | |
| Други | - Speakerphone |
Допълнителни функции на GSM апарат LG C320 ITouch Lady
| MP3 Плеър | |
| Радио | |
| Mobile Java | |
| Push-to-talk | |
| Календар | |
| Часовник | |
| Будилник | |
| Хронометър | |
| Калкулатор | |
| Игри | |
| Органайзер | |
| Гласово набиране | |
| Screen Saver | |
| Други | - SNS integration - MP3/WAV/eAAC+ - MP4/H.264 player - Organizer - Document viewer - Voice memo - Predictive text input |
Мнения за LG C320 ITouch Lady(0)
Подобни Продукти
LG KE970 Shine
2G мрежа GSM 900 / 1800 / 1900 2007 , януари Размери 99.8 х 50.6 х 13.8 mm Тегло 119 грама Тип на дисплея TFT , 256K цвята Размер: 240 х 320 пиксела , 2.2 инча - огледален ефект, на екрана, изцяло метален корпус - Сваляеми тапети Звук предупреждение видове вибрации; Полифонични , MP3 мелодии Не тонколони Не 3.5мм жак Телефонен указател 1000 записа , Photocall Запис на повикванията 50 набрани , 50 приети, 50 пропуснати повиквания Вътрешен 50 MB Слот за MicroSD, до 2GB - 300 текстови съобщения Данни GPRS Да ...
LG L40 Dual
LG L40 Dual представя максимално добри характеристики за своя клас.Той идва зареден с двуядрен процесор с 1.2GHz честота подкрепен от 512MB RAM.LG L40 Dual е зареден с най-новата версия на Android а версия 4.4 KitKat.Смартфонът е с 3,5 инча капацитивен сензорен екран за да имате пълно удобство когато гледате видео,снимки или просто сърфирате в интернет.L40 Dual е с 3MP вградена камера,която прави невероятни снимки.Благодарение на различните приложения които са заредени в телефона вие може лесно да споделите снимки,видео или друга информация с приятели в различните социални мрежи или просто да ги съхраните в 4 гигабайтовата вградена памет на апарата,която с помощта на микро SD карти може да се разшири до 32GB.LG L40 Dual се захранва от стандартна 1540 mAh литиево-йонна батерия която ще остане активна през целия ден.
2G мрежи GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 и SIM 2 (Dual SIM модел ) GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 и SIM 2 & 3 SIM ( SIM тризнаци тип) 3G Network HSDPA Опция SIM Triple SIM Обявен 2014 , Февруари Статус Очаквайте скоро . Exp . освободите 2014 , Q1 Външни размери 109.4 х 59 х 11.9 mm ( 4.31 х 2.32 х 0.47 инча) Тегло - Тип на дисплея IPS LCD капацитивен сензорен екран Размер 320 х 480 пиксела, 3.5 инча ( ~ 165 PPI плътност на пикселите ) Да мултитъч Звук предупреждение видове вибрации, MP3, WAV мелодии Да LOUDSPEAKER 3.5мм жак Да Слот за карта с памет TBD Вътрешен 4 GB, 512 MB RAM Данни GPRS Да EDGE Да Speed HSDPA, 14.4 Mbps; ...
LG GT500 Puchini
LG GT500 е четирибандов телефон с 3 инчов сензорен дисплей, 5MP камера, Bluetooth, слот за microSD карта памет, GPS и Wi-Fi.
LG V10 H960 32GB
LG V10 H960 е втория флагман на компанията след LG G4. V10 е един доста интересен смартфон с невероятни характеристики и възможности,които ще разгледаме по-долу.Смартфонът е 5.7 инчов със силиконов гръб и метална рамка,която гарантира по-голяма здравина и прави смартфона изискан. LG V10 идва с вградена памет за съхранение 64GB като запазва и слота за microSD карта с капацитет до 200GB.Основният акцент на смартфона е наличието на два дисплея.Първият дисплей е голям 5.7 инчов с QHD резолюция (2560 х 1440 пиксела, 513ppi) и втори, разположен непосредствено над основния 2.1 инчов IPS Quantum дисплей с резолюция 160 х 1040 пиксела (513ppi).На втория дисплей може да видите часа,времето и различни известия.Той работи напълно самостоятелно,от компанията твърдят,че дори при непрекъсната употреба на дисплея той ще изразходи само 5% енергия за цял ден.Разбира се V10 е снабден с мощна батерия 3000 mAh която да осигури по-дълго използване на смартфона само с едно зареждане.Друга новост при V10 е наличието на две СЕЛФИ камери,които работят в тандем и правят невероятни СЕЛФИ снимки с които да се похвалите в социалните мрежи.Основната камера е 16 MP с Видеозапис с Pro-режим на снимане.Що се отнася до процесорната мощ LG V10 е снабден с чип Snapdragon 808 на Qualcomm с шестядрен процесор съответно четириядрен 1.44 GHz Cortex-A53 и двуядрен 1.82 GHz Cortex-A57 на помощ на процесорите идва и 4GB оперативна RAM памет и графичен ускорител Adreno 418.LG V10 се предлага в пет цвята - два вида синьо, черен, бял и бежов.
мрежови технологии GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE Размери 159,6 х 79,3 х 8,6 мм Тегло 192 грам SIM Nano-SIM - MIL-STD-810G сертифицирани - удароустойчива Тип на дисплея IPS LCD капацитивен сензорен екран, 16M цвята Размер 5.7 инча Резолюция 1440 х 2560 пиксела Multitouch Да Защита Corning Gorilla Glass 4 - допълнителен дисплей, 160 х 1040 пиксела, 2.1 инча ПЛАТФОРМА OS Android OS, v5.1.1 (Lollipop) Чипсет Qualcomm MSM8992 Snapdragon 808 CPU Quad-ядро 1.44 GHz Cortex-A53 и двуядрения 1.82 GHz Cortex-A57 GPU Adreno 418 Слот за microSD карта, до ...









За да коментирате продукт трябва да се регистрирате или да влезете в системата.